Fall League 2014

Standings

Teams

A Division Teams
Team Holt – Dave Holt, Ann Marie Holt, Timothy Holt, Pam Biesenthal
Team Kuhl – Bob Kuhl, Jonathan Gee, Mike Kozlowski, Camren Spangler, Robert Seyfried
Team Swartz – Jon Swartz, Cheryl Eason, Sonia Montero, Ryan Phillips
Team Prowd – Brian Prowd, Brian Feldman, Katie Feldman, Vic Eason
Team Markowski – Dave Markowski, Evan Elliott, Karla Kennedy, Laura Lunetta
Team Vanderpost – Jim Vanderpost, Jessica Tudor, Brian Agee, Sean Owen

B Division Teams
Team Sampson – Steve Sampson, Bryan Moffitt, Gillian Moffitt, Dustin Kirby
Team Eason – Cheryl Eason, Alice Hartman, Kyong Bae, Michelle Gunsher, Sonia Montero
Team Kuhl – Bob Kuhl, Zack Bertsch, Cody Abendschein, Lauri Abendschein
Team Tegan – Jon Tegan, Matt Sargent, Kiel Gesicki, Martin Steiner
Team Robertson – Mike Robertson, Trevor Smith, Mike Smith, Eva Robertson
Team Swartz – Jon Swartz, Dan Stefani, Pete Lynch, Liam Murphy
Team Friesen – Phil Friesen, Julie Breton, Tony Kelly, Chris Drabrandt
Team Smith – Ryan Smith, Jason Quinlan, Jerome Merchant, Anna Weidmann

Schedule

Game #1 Sunday, September 14, 2014
B Division – 8:00 a.m. to 10:00
Sheet Home Team Visiting Team
1 Team Sampson v. Team Robertson
2 Team Tegan v. Team Eason
3 Team Friesen v. Team Kuhl
4 Team Smith v. Team Swartz
A Division – 10:00 a.m. to noon
Sheet Home Team Visiting Team
2 Team Vanderpost v. Team Holt
3 Team Swartz v. Team Prowd
4 Team Kuhl v. Team Markowski

Game #2 Sunday, September 28, 2014
A Division – 8:00 a.m. to 10:00
Sheet Home Team Visiting Team
2 Team Prowd v. Team Kuhl
3 Team Markowski v. Team Vanderpost
4 Team Holt v. Team Swartz
B Division – 10:00 a.m. to noon
Sheet Home Team Visiting Team
1 Team Kuhl v. Team Smith
2 Team Robertson v. Team Tegan
3 Team Eason v. Team Friesen
4 Team Swartz v. Team Sampson

Game #3 Sunday, October 12, 2014
B Division – 8:00 a.m. to 10:00
Sheet Home Team Visiting Team
1 Team Tegan v. Team Sampson
2 Team Friesen v. Team Robertson
3 Team Smith v. Team Eason
4 Team Kuhl v. Team Swartz
A Division – 10:00 a.m. to noon
Sheet Home Team Visiting Team
2 Team Kuhl v. Team Vanderpost
3 Team Prowd v. Team Holt
4 Team Markowski v. Team Swartz

Game #4 Sunday, October 26, 2014
A Division – 8:00 a.m. to 10:00
Sheet Home Team Visiting Team
2 Team Vanderpost v. Team Prowd
3 Team Holt v. Team Markowski
4 Team Swartz v. Team Kuhl
B Division – 10:00 a.m. to noon
Sheet Home Team Visiting Team
1 Team Eason v. Team Kuhl
2 Team Sampson v. Team Friesen
3 Team Robertson v. Team Smith
4 Team Swartz v. Team Tegan

Game #5 Sunday, November 9, 2014
B Division – 10:00 a.m. to noon
Sheet Home Team Visiting Team
1 Team Friesen v. Team Tegan
2 Team Smith v. Team Sampson
3 Team Kuhl v. Team Robertson
4 Team Eason v. Team Swartz
A Division – 8:00 a.m. to 10:00
Sheet Home Team Visiting Team
2 Team Kuhl v. Team Holt
3 Team Swartz v. Team Vanderpost
4 Team Markowski v. Team Prowd

Game #6 Sunday, November 23, 2014
A Division – 8:00 a.m. to 10:00
Sheet Home Team Visiting Team
2 Team Markowski v. Team Kuhl
3 Team Holt v. Team Vanderpost
4 Team Prowd v. Team Swartz
B Division – 10:00 a.m. to noon
Sheet Home Team Visiting Team
1 Team Swartz v. Team Friesen
2 Team Tegan v. Team Smith
3 Team Sampson v. Team Kuhl
4 Team Robertson v. Team Eason

Game #7 Sunday, December 7, 2014
B Division – 8:00 a.m. to 10:00
Sheet Home Team Visiting Team
1 Team Robertson v. Team Swartz
2 Team Kuhl v. Team Tegan
3 Team Eason v. Team Sampson
4 Team Smith v. Team Friesen
A Division – 10:00 a.m. to noon
Sheet Home Team Visiting Team
2 Team Swartz v. Team Holt
3 Team Kuhl v. Team Prowd
4 Team Vanderpost v. Team Markowski

Playoffs Sunday, December 14, 2014
A Division – 8:00 a.m. to 10:00
Sheet Home Team Visiting Team
2 Team ________ Team ________
3 Team ________ Team ________
4 Team ________ Team ________
10:00 a.m. to noon
B Division
Sheet Home Team Visiting Team
1 Team _______ Team _______
2 Team ________ Team _______
3 Team ________ Team ________
4 Team _______ Team ________